TRace Cyrus je myley cool brácha

30. června 2009 v 7:32 | Gabushka

Požádala jsem Trace o rozhovor a on byl pro pod podmínkou, že se sejdeme v dost zapadlém baru! A i když sám vypadá dost drsně a místo setkání nebylo nic pro romantiky, byla jsem mile překvapená! Trace se na mě zubil už z dálky a během povídání byl doslova k sežrání! Ale to by asi četl nerad:-)


 • Girl!: Ahoj Traci, jak se dnes máš?
  Trace: Mám se výborně! Moc jsem se na tebe těšil, tak jdeme na to!


 • Girl!: Najednou jsi skoro tak známý jako tvoje mladší ségra. Nemáš strach, že by tahle změna nemusela být jen super?
  Trace: Vlastně ani nemám! Úspěch pro mě taky není až tak důležitý, stejně jako třeba pro Miley. Hlavní věc je, aby se lidem hudba mojí kapely Metro Station líbila. Všechno ostatní je mi totálně jedno a slávu rozhodně neřeším!
 • Girl!: Jsou ti ukradené i peníze, které vyděláváš?
  Trace: Tuhle hudbu bych dělal každopádně i v případě, že bych si za ni vydělal třeba jen 10 centů! Hudba je můj život! Kromě kapely a své rodiny nic nemám… A hlavně ani nic jiného nepotřebuju!
 • Girl!: Jaký máš vztah s kluky v kapele?
  Trace: Totálně na pohodu! Všichni jsou super týpci a hlavně nám to spolu skvěle hraje!

"Od Miley musím mít schválenou každou holku."

 • Girl!: A vídáš svou rodinu, když teď tak často vystupuješ?
  Trace: Jsme hodně na cestách a je těžké, když svou rodinu vidím jen pár dní v roce, ale bez hudby by to fakt nešlo!
 • Girl!: A co děláš, když máš pár dní volno?
  Trace: Nechávám se tetovat! No nediv se, ona někdy trvá výroba jedné kérky až deset hodin, takže to zabere hodně mého volného času. Nad každým tetováním se taky hodně zamýšlím, přece jen ho budu nosit celý život, že jo!
 • Girl!: Na tetování může být člověk závislý, je to tak?
  Trace: Je to naprostá pravda! Začal jsem jedním malým obrázkem a už to jelo! Teď bych chtěl další a další a je z toho taková moje úchylka, které se asi nikdy nevzdám. Jedině, až nebude kam tetovat, budu v koncích!
 • Girl!: Jak to chodí u vás doma? Hlídají tě ještě rodiče, s kým kam chodíš a podobně?
  Trace: Doma mě hlídá jen Miley! Musím mít od ní schválenou každou holku, kterou si přivedu domů. Někdy je to děsný vopruz, když říká, že to se mnou myslí dobře... Je horší než polda!
 • Girl!: A co se děje, když tu holku nemůže Miley vystát?
  Trace: Tak zkouší podnikat všechno pro to, aby mě té holce nějak znechutila. Zkouší před ní vyšťourat všemožné trapné historky a tajemství z mojí minulosti. A jako vrchol vytahuje fotky z dětství. Trapas! Někdy je na zabití:-)


 • Girl!: Je drzá, co? Doufám, že si to nenecháš líbit a nějak jí to aspoň oplátíš?
  Trace: V tu chvíli bych ji nejradši zakroutil krkem!!! Ale taky vím, že to dělá jen proto, že mě má moc ráda a chce, abych byl v poho. Tak to mé holce potom vysvětlím a je klídek!
 • Girl!: A co říkáš ty na to, že se tvoje ségra líbí tolika klukům?
  Trace: To mi přijde úplně super! Od té doby, co se rozhodla být zpěvačkou a herečkou, věděl jsem, že bude spoustě kluků připadat atraktivní. Dokonce jsem na ni pyšný! Je strašně talentovaná, moc hezká a navíc úplně super holka.
 • Girl!: Na tebe ale určitě taky letí spousta holek. Jak je to u tebe s fanynkama? Balíš je?
  Trace: Fanynek máme spousty, a to holek i kluků! Jsou naprosto bomboví a strašně mě baví! Není na světě lepší pocit, než když nějaká holka křičí tvé jméno, zpívá tvé písničky a u toho paří. Nad to fakt není!
 • Girl!: A existují situace, kdy bys i ty začal nejradši pořádně křičet?
  Trace: Jednou jsem se setkal s Tomem z kapely Blink 182. Byl jsem z toho tenkrát totálně mimo. Vůbec jsem nevěděl, co mu mám říkat... Byl jsem strašně nervózní a asi jsem taky mlel nesmysly. Ale stejně to bylo jedno z nejlepších setkání, co jsem zažil! Kdybychom tak někdy mohli s Blink 182 jet turné, splnil by se mi sen!
Zdroj:bravogirl.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2013 Original Blog :33