Jak Udělat Scene Účes??

26. srpna 2010 v 10:02 | Gabuna |  Móda
STYLE: Jak udělat scene účes? - fotoChceš být scene a nevíš, jak na to? Poradíme ti cool účes!
Scene to je hlavně výrazná barva, dlouhá šikmo střižená ofina nebo sčesaná patka. Vlasy jsou postupně sestříhané a vypadají "špičatě". Scene kids se zkrátka nedají přehlídnout! Jdeš do toho?

Rozhodni se...

Jdeš do skutečného barvení nebo si jen nasadíš barevné pramínky? Obojí má svá pro i proti. Narozdíl od nasazovacích vlasů, ti sice barvení zaručí, že pramínky zůstanou na svém místě, ikdyž zrovna absolvuješ hodinu tělocviku, musíš je ale pravidelně doplňovat, protože není nic ošklivějšího než odrostlá barva. Je to jen na tobě! 

Barvičky!

Abys byl/a scene, nemusíš mít hlavu plnou různobarevných proužků, stačí jich jen pár. Důležitější než množství, je jejich barva. Jde totiž o kontrast! Pokud jsi blond, hodí se k tobě černá, růžová nebo modrá. Jestli je tvoje háro tmavé, udělej si barevné proužky žluté, zelené nebo blond. 

Jak se učesat? (Jen pro holky)

Nejprve si vlasy důkladně vykartáčuj a pak je natupíruj. Jak? Začni od spoda. Silný pramen vlasů chytni za konečky a jemným hřebínkem je sčesávej směrem k hlavě. Když už je tvoje háro dostatečně "postavené", zafixuj ho lakem na vlasy. Potom vem kartáč a vlasy začni upravovat do účesu: Nejdřív odděl ofinu nebo patku a uprav ji tak, aby zakrývala jedno oko. Na temeni pak vlasy musí být vyčesané nahoru a směrem ke krku by se měl jejich objem zužovat! Pokud máš hodně dlouhé vlasy, konce přejeď žehličkou. Nakonec svůj účes ještě jednou postříkej lakem na vlasy, aby byl opravdu trvalý.Tip: Nezapomeň zkontrolovat, jak tvůj účes vypadá zezadu!

Jak se učesat? (Jen pro kluky)

Pokud nemáš přesný scene sestřih od kadeřníka, doma nic nevykouzlíš! Jak vypadá? Delší vlasy a prostříhaná patka, která padá přes jedno oko! Už ho máš? Tak je to jednoduché! Vlasy pročeš a lehce natupíruj hustým hřebenem (tak jako holky), aby ti vzadu trochu odstávaly. Na konečky nanes trochu gelu nebo vosku, ať vypadají špičatě. Pak už jen hotový účes postříkej lakem na vlasy, uvidíš, že vydrží až do večera!

Mrkni na "instruktážní" video
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2013 Original Blog :33