Emily Fields (Shay Mitchell)

21. ledna 2012 v 13:31 | Gabuna |  Pretty-Little-Liars

Shay Mitchell je další hvězdou seriálu, který vznikl v roce 2010 v Americe. Je natočen podle stejnojmenné knihy a popisuje životní osudy čtveřice přátel. Shay se narodila v Kanadě, přesněji v Torontu. Matka má kořeny na Filipínách, z toho můžeme odvodit Shayiny rysy. Shay se o herectví zajímala již v útlém věku a vždy svým rodičům říkala, že jednoho dne se stane slavnou herečkou. Můžeme říci, že v díky tomuto seriálu se její přání částečně splnilo.Shay začala v útlém věku tancovat a dokonce se účastnila velkých soutěží po velkých městech v Kanadě. Ve svých deseti letech se přesunula se svými rodiči do Vancouveru.
Díky svojí kráse se stala členkou mezinárodní modelingové agentury a pracovala dokonce v Bangkoku, Hong Kongu i Barceloně. Jejím jediným snem však bylo stále herectví.Díky tomu, že se stala známou ve světě modelingu vystoupala poprvé i na divadelní prkna. Následně hrála v několika národních reklamách. Vystupovala i v hudebním klipu známého zpěváka Seana Paula.
První seriálovou roli dostala v seriálu Gegrassi: Tne next generation. Následně se objevila v seriálu Rookie blue. Nejvýznamnější roli v životě hraje nyní v seriálu Pretty Little Liars. V USA nyní běží druhá série tohoto úspěšného seriálu. Jsme tedy napnuti, v jaké další roli Shay uvidíme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2013 Original Blog :33