Sorry)

10. června 2012 v 16:19 | Gabuna |  I Write...
Moc se omlouvám všem affs že jsem u nich dlouho nebyla :)a teď taky nebudu:'/ na blog budu chodit normálně kromě 14-16.6-jsem na školnim výletě:/!Tak aby jste mě tenhle týden omluvili z obýhání a různých kontrol:)Děkuji!
Tumblr_m5crifxlzr1r9ggrvo1_500_large


Ještě jsem Vám chtěla oznámit že budu mít nový lay,děkuju mému aff LUCY :),.Články budu přidávat do středy;) Od středy do soboty článek nečekejte:)!A ještě že druhé kolo SOND udělám asi v neděli (možná v sobotu podle toho v kolik hod. přijedem:))
Tak si tu užívejte;)!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 brunetshowforever brunetshowforever | Web | 10. června 2012 v 16:21 | Reagovat

moc pěkný blog
ps.máš na mě nakou otázku?? prosím napiš mi na blog budu dělat speciální článek s odpověďi

2 Peace Peace | 10. června 2012 v 18:15 | Reagovat

přečti si tuto zprávu, která Ti byla poslána pro štěstí. Originál je uložen u ženy z Anglie a obletěl devětkrát celý svět. Nyní bylo štěstí posláno Tobě. Získáš štěstí do několika dnů po obdržení této zprávy, ale musíš ji poslat dále. Nejde o žádný vtip, poštou Ti přijde štěstí!Pošli tento dopis lidem, o kterých si myslíš, že štěstí potřebují a Ty jim ho přeješ. Štěstí se nedá koupit. Odeslání toh...oto dopisu neodkládej. Voják Falf po odeslání 20 kopií vyhrál 20 milionů dolarů.Paní Dosová poprosila sekretářku, aby jej 20x okopírovala a za několik dní vyhrála 20 tisíc dolarůJana Dolanová dostala tento dopis, 20x jej okopírovala, ale zapomněla jej poslat. Ztratila práci, ale jakmile kopie poslala, získala ješte lepší práci, než měla. Pavel Bura, který dopis vyhodil za několik dní zemřel, přerušil řetězec a nevěřil v jeho moc. Proto prosím odešli tento dopis ve 20 kopiích a uvidíš, co se stane po 4 dnech. Dnes okolo 00:00 se Tvojí největší lásce bude o Tobě zdát a uvědomí si, že Tě miluje. Pokud to nepošleš 10 lidem do 1 hodiny, čekají Tě problémy v lásce. Pokud to budeš ignorovat, bude Tě Tvá láska nenávidět a Ty budeš mít 4000 dní smůlu. Jestli to pošleš, po čtyřech dnech od někoho uslyšíš, že Tě opravdu miluje!!! Když přerušíš tenhle řetěz, budeš mít navždy smůlu, takže to pošli 20 lidem

3 Kattie Kattie | 11. června 2012 v 10:24 | Reagovat

Ok ..:))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
2013 Original Blog :33